KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15042093
nr 1504 2093
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 42/200, daterad 1995, Snäcka. Bildmått: 19x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x55
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:09:03
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
21 nov
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist